Witamina D3 + K2
search
  • Witamina D3 + K2
  • Witamina D3 + K2

Witamina D3 + K2

49,00 zł
Brutto

Olejek Formula CannabiGold „WITAMINA D3+K2” to suplement diety z witaminami D i K w oleju z nasion konopi. Dzienna porcja zawiera: 50 μg witaminy D3 (2000 j.m. - 1000% RWS*) oraz 75 μg witaminy K2 (100% RWS*).Produkowane w całości w Polsce pod pełną kontrolą firmy HemPoland 

Ilość

 

FORMULA CANNABIGOLD WITAMINA D3 Z LANOLINY + WITAMINA K2 MK-7 Z NATTO

30 ML | SUPLEMENT DIETY

 

Olejek Formula CannabiGold „WITAMINA D3+K2” to suplement diety z witaminami D i K w oleju z nasion konopi. Dzienna porcja zawiera: 50 μg witaminy D3 (2000 j.m. - 1000% RWS*) oraz 75 μg witaminy K2 (100% RWS*).Produkowane w całości w Polsce pod pełną kontrolą firmy HemPoland suplementy dietymarkiFormula CannabiGoldto gwarancja najwyższej jakości. Produkty Formula CannabiGold zostały stworzone zgodnie z zasadą „clean label” – najprostszy skład, bez zbędnych dodatków. W produkcie odnajdziesz 100% składników z naturalnych źródeł. 

Witamina D

·                    wspiera działanie układu odpornościowego,

·                    pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. 

Witamina K 

·                    pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i

·                    przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. 

Czy wiesz, że?

·                    Lanolina to naturalny wosk znajdujący się w owczej wełnie, który zabezpiecza owce oraz ich runo przed zamoczeniem i zmienną pogodą. Lanolina jest też naturalnym źródłem witaminy D3.

·                    Natto to nasiona soi, które zostały poddane naturalnym procesom fermentacji. Jest bardzo cenionym składnikiem kuchni japońskiej i naturalnym źródłem witaminy K2.

 

Olej z nasion konopi zawiera wysoką zawartość niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3.  

 

Rekomendujemy przyjmowanie olejku Formula CannabiGold w trakcie posiłku. Możesz stosować go zarówno bezpośrednio doustnie ale również jako dodatek do sałatki, koktajlu lub owsianki.  

 

Zalety olejków Formula CannabiGold:

·                    Zastosowanie opakowań z ciemnego szkła, gwarantuje trwałość produktu i zawartych w nim cennych składników. Nowoczesny, ułatwiający przyjmowanie olejku dozownik pozwala na precyzyjne porcjowanie. 

·                    Płynna konsystencja i smak suplementów dietyCannabiGoldsprawiają, że ich spożywania staje się proste jak nigdy dotąd. 

·                    Każda partia suplementów dietyCannabiGoldpoddawana jest szczegółowej analizie na każdym etapie produkcji, co zapewnia ich najwyższą jakość i bezpieczeństwo. 

 

Opakowanie 30 ml wystarcza na około 100 dni codziennej suplementacji. 

 

Składniki: Olej z nasion konopi włóknistych, menachinon-7 (witamina K2 pozyskiwana z natto), cholekalcyferol (witamina D3 pozyskiwana z lanoliny), przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu. 

 

Zalecana dzienna porcja do spożycia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: dorośli – 3 naciśnięcia pompki 1 raz dziennie najlepiej w trakcie posiłku, co stanowi: 75 μg witaminy K2 ( 100% RWS*), 50 μ g witaminy D3 (2000 j.m. 1000% RWS*) i 0,26 g oleju z nasion konopi włóknistych, w tym 50 mg kwasów omega-3. 

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia. 

 

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować jednocześnie innych preparatów zawierających wysoką dawkę witaminy D. Osoby, u których występują problemy z nerkami, wysoki poziom wapnia albo kamica nerkowa, przed zastosowaniem suplementu zawierającego witaminę D powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol). 

 

Najlepiej spożyć przed końcem i numer partii na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Produkt spożyć w ciągu sześciu miesięcy od otwarcia.  

 

WSTRZĄSNĄĆ PRZED UŻYCIEM! 

 

Producent: HemPoland sp. z o.o., Władysławowo 30A, 82-300 Elbląg.

6 Przedmioty
Komentarze (0)