Spokojny sen
search
  • Spokojny sen
  • Spokojny sen

Spokojny sen

49,00 zł
Brutto

Olejek Formula CannabiGold „Spokojny sen” to wieloskładnikowy suplement diety w oleju z nasion konopi. W formule olejku znajdziecie takie składniki roślinne jak melisa, chmiel i gorzka pomarańcza

Ilość

 

FORMULA CANNABIGOLD SPOKOJNY SEN – MELISA, CHMIEL, GORZKA POMARAŃCZA

30 ML | SUPLEMENT DIETY

 

Olejek Formula CannabiGold „Spokojny sen” to wieloskładnikowy suplement diety w oleju z nasion konopi. W formule olejku znajdziecie takie składniki roślinne jak melisa, chmiel czy gorzka pomarańcza. Potrzebowaliśmy aż 100 kg melisy, aby wytworzyć 1 kg jej ekstraktu. Produkowane w całości w Polsce pod pełną kontrolą firmy HemPoland suplementy diety marki Formula CannabiGoldto gwarancja najwyższej jakości. Produkty Formula CannabiGold zostały stworzone zgodnie z zasadą „clean label” – najprostszy skład, bez zbędnych dodatków. W produkcie odnajdziesz 100% składników z naturalnych źródeł. 

 

*Melisa

przyczynia się do optymalnego odprężenia i pomaga w utrzymaniu zdrowego snu.  

 

Czy wiesz, że?

·                    Paracelsus, słynny przyrodnik, nazywał melisę „eliksirem życia”?

·                    Chmiel jest rośliną pnącą, a jego pędy z łatwością osiągają 6 metrów wysokości. 

·                    Pochodząca z Azji gorzka pomarańcza dotarła do Europy już w X wieku n.e. 

Olej z nasion konopi zawiera wysoką zawartość niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, a także kwasy omega-6 i omega-9. 

 

Rekomendujemy przyjmowanie olejku Formula CannabiGold w trakcie posiłku. Możesz stosować go zarówno bezpośrednio doustnie ale również jako dodatek do sałatki, koktajlu, owsianki. 

 

Zalety olejkówFormula CannabiGold:

·                    Zastosowanie opakowań ze szkła, gwarantuje trwałość produktu i zawartych w nim naturalnych składników. Nowoczesny, ułatwiający przyjmowanie olejku dozownik pozwala na precyzyjne porcjowanie. 

·                    Płynna konsystencja i smak suplementów dietyCannabiGoldsprawiają, że ich przyjmowanie staje się proste jak nigdy dotąd. 

·                    Każda partia suplementów dietyCannabiGoldpoddawana jest szczegółowej analizie na każdym etapie produkcji, co zapewnia ich najwyższą jakość i bezpieczeństwo.  

 

Opakowanie 30 ml wystarcza na około 1,5 miesiąca codziennej suplementacji

 

Składniki: Olej z nasion konopi włóknistych (Cannabis sativa L.), ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis L.DER 100 :1, olejek ze skórki gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.), ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus L.DER 4:1, przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu. 

 

Zalecana dzienna porcja do spożycia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: dorośli – 6 naciśnięć pompki 1 raz dziennie, wieczorem w trakcie posiłku, co stanowi: 2,8 mg ekstraktu z liści melisy, 1,7 mg olejku ze skórki gorzkiej pomarańczy, 0,17 mg ekstraktu z szyszek chmielu, 0,55 g oleju z nasion konopi 

włóknistych (w tym 0,11 g kwasów omega-3; 0,30 g kwasów omega-6 i 0,07 g kwasów omega-9). 

 

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią. 

 

Najlepiej spożyć przed końcem i numer partii na spodzie opakowania. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Produkt spożyć w ciągu trzech miesięcy od otwarcia. 

 

WSTRZĄSNĄĆ PRZED UŻYCIEM! 

 

Producent: HemPoland sp. z o.o., Władysławowo 30A, 82-300 Elbląg.

3 Przedmioty
Komentarze (0)